עקבו אחרי

מהנאמר בישיבת הממשלה שעסקה במינוי פרץ, מינוי שקידם גנץ בניגוד לעמדת הועדה למינוי בכירים:
גנץ: "אני לא יושב על הכסא הזה (הצביע על כסא רה"מ) בגלל שהגנתי על שומרי הסף". סער ענה לו: "אתה לא יושב כל הכסא הזה כי עשית עסקה עם ביבי".

שרת הפנים שקד בפגוש את העיתונות- אנחנו מתכננים לקצר את שעון החורף באופן כזה ששעון הקיץ יתחיל בתחילת מרץ ולא בסוף מרץ. לדברי שקד הקיצור לא אמור להשפיע על המתפללים או על תלמידים שיוצאים ללמוד מוקדם בבוקר

באופן חריג למדי- שר האוצר אביגדור ליברמן ישתתף הערב בקבינט הקורונה לצד חמד עמאר השר במשרד האוצר שנוכח באופן קבוע בדיונים.

השר אלי אבידר, תוקף את הממשלה בשבתרבות בצור הדסה: ״לבנט יש מזל, ניתנה לו ההזדמנות להיות ראש ממשלה והוא לא ממצה את הפוטנציאל שלו. מצב הדמוקרטיה לא טוב יותר מאשר בתקופת נתניהו״. על החוק שאוסר על נאשם בפלילים לכהן כרה״מ: ״אם בנט ושקד לא רוצים להעביר אותו, לא צריך להעביר דברים שלהם״

שני ספרים יצאו השנה על ראשי הממשלה- של @amit_segal התמקד בהחלטות הפוליטיות ובתמורות בדעת הקהל, ״12 המופלאים״ של פרופ׳ דן קורן ויחיאל גוטמן בהחלטות המדיניות ששינו את ההיסטוריה. החלקים על ראשי הממשלה הפחות מוכרים- מעניינים במיוחד וגם גיליתי צד שלא הכרתי בבן גוריון. מומלץ בחום.

הצג עוד